preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:

 

Školska godina 2010./2011.

PRVI RAZRED

Jacob i Wilhelm Grimm: Bajke (izbor)

Željka Horvat Vukelja: slikopriče

Ljudevit Bauer: Tri medvjeda i gitara

Sunčana Škrinjarić: Plesna haljina žutog maslačka

Željka Horvat-Vukelja: Hrabrica

DRUGI RAZRED

Hans Christian Andersen: Bajke

Karel Čapek: Poštarska bajka

Nevenka Videk: Pismo iz Zelengrada

Nada Iveljić: Božićna bajka

Ela Peroci: Djeco, laku noć

TREĆI RAZRED

Mato Lovrak: Vlak u snijegu

Ivana Brlić Mažuranić: Čudnovate zgode šegrta Hlapića

Vladimir Nazor: Bijeli jelen

Sanja Polak: Dnevnik Pauline P.

Božidar Prosenjak: Sijač sreće

Hrvatske narodne bajke

Slavko Kolar: Jurnjava na motoru

Basne (izbor)

ČETVRTI RAZRED 

Ivana Brlić-Mažuranić: Regoč i Šuma Striborova

Mato Lovrak: Družba Pere Kvržice

Anto Gardaš: Duh u močvari

Erich Kastner: Emil i detektivi ili Blizanke

Felix Salten: Bambi

Nikola Pulić: Ključić oko vrata

Matko Marušć: Snijeg u Splitu

Johanna Spyri: Heidi

Hrvoje Hitrec: Eko Eko

Zvonimir Balog: Ja magarac

PETI RAZRED

Ivan Kušan: Koko u Parizu

Šaljive narodne priče

Ferenc Molnar: Junaci Pavlove ulice

Milivoj Matošec: Strah u Ulici lipa

Grigor Vitez: Pjesme

Zlatko Krilić: Zabranjena vrata

Pavao Pavličić: Trojica u Trnju

Aleksandar Puškin: Bajka o ribaru i ribici

Basne (izbor)

ŠESTI RAZRED

Ivana Brlić Mažuranić: Priče iz davnine (sve osim Šume Striborove i Regoča)

Stjepan Tomaš: Mali ratni dnevnik

August Šenoa: Povjestice

Vladimir Nazor: Veli Jože

Melita Rundek: Psima ulaz zabranjen

Dubravko Horvatić: Junačina Mijat Tomić

Alfonse Daudet: Pisma iz moga mlina

Pajo Kanižaj: Tričave pjesme

Oscar Wilde: Sretni kraljević

SEDMI RAZRED

 Božidar Prosenjak: Divlji konj

Hrvoje Hitrec: Smogovci

Vladimir Nazor: Pripovijetke

Dobriša Cesarić: Pjesme

Damir Miloš: Bijeli klaun

Branka Primorac: Maturalac

Dubravko J. Bužimski: Martin protiv CIA-e i KGB-a

Dinko Šimunović: Duga

Sue Townsend: Tajni dnevnik Adriana Molea

Vjenceslav Novak: Iz velegradskog podzemlja

OSMI RAZRED

Dinko Šimunović: Alkar

Slavko Kolar: Breza

Dragutin Tadijanović: Srebrne svirale

Ernest Hemingway: Starac i more

August Šenoa: Branka

Ephraim Kishon: Kod kuće je najgore

Đuro Sudeta: Mor

Pero Budak: Mećava

Antoine de Saint Exupery: Mali princ

Vladan Desnica. Pravda




Dokumenti


Oglasna ploča

Kalendar
« Prosinac 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji


Tražilica



 


Korisni linkovi
Može zatrebati

Tiskovine

Informatički časopisi
 • Bug
 • PC chip
 • Vidi





preskoči na navigaciju