Božićna priredba

U školskom holu odvijala se priredba u povodu Božića. Nakon priredbe sjednica Školskog odbora. Bili smo i na priredbi i na sjednici.

Školski hol je pun gledatelja koji su se okupili oko našeg bora

Nakon "Lijepe naše", školski zbor pod ravnanjem Ive Žepine otpjevao je "Na slamici Isus spi"

Vjeroučitelj Marko Majetić uvježbao je glumačku ekipu koja je izvela igrokaz "Intervju s pastirima"

Učenice i učenici sedmog razreda pjevaju i sviraju uz pratnju školskog zbora: "Spavaj Isuse mali"

Ritmičko-plesna grupa nižih razreda voditeljice Anite Vidović i "Pahuljice padaju"

Matej Vukić za klavijaturama: "O Holly Night"

"Svjetlo se ne smije ugasiti", dramska grupa viših razreda, uvježbala ih je Gordana Kovačević

Oktet klarinetistica i ukrajinska narodna "Pjesma o zvonima" pod dirigentskom palicom Amalije Pancirov

Pravu buru oduševljenja izazvala je učenica drugog razreda Lara Gracin plešući na taktove pjesme "The Time Of My Life"

Amalija Pancirov uvježbala je plesnu grupu viših razreda koja je izvela "Just Dance - Telephone"

Prvaši Silvije Jadrijević otplesali su i otpjevali "Zvončići, zvončići"

A zatim su svima čestitali Božić i Novu godinu

Dok je trajala priredba skupina kulinarskih masteršefova iz osmog razreda frigala je fritule kojim su po završetku priredbe počastili sve prisutne

Nakon priredbe u zbornici je održana sjednica Školskog odbora. (S lijeva: Mario Živković, član, Branko Gaćina-Bilin, član, Iva Bakotić, tajnica, Nedjeljko Marinov, ravnatelj, Velibor Janković, predsjednik, Blaž Jurin, član, Nenad Marinov, član. Dva člana su imali neodgodive poslove, pa nisu mogli sudjelovati u radu odbora: Ivan Soža i Robert Šupe). Sjednica je imala dva dijela: radni i svečani. Vidjeli smo kako se donose odluke o radu naše škole, a na kraju je ravnatelj svim članovima podjelio skromne darove i čestitao im Božić.

Tekst: Laura Bisaku
Fotografije: Petra Badžim

objavio: Administrator   datum: 23. 12. 2011.