Korisnik:
Lozinka:
Ispis statistike od 22. 9. 2013.

Matematička liga

19. travnja je održano završno, četvrto kolo ekipnog matematičkog natjecanja osnovnih škola. MAT liga je nastala sa željom popularizacije matematike, veće motivacije učenika te poticanja zajedništva i timskog rada.  Ove su godine na natjecanju sudjelovali učenici 2. razreda OŠ Primošten. Natjecanje se provodi u paru, u četiri kola kroz godinu,  a rješavaju se tri skupine zadataka različite težine.

Više pod opširnije.

Pitali smo drugaše zašto bi preporučili MAT ligu.

„Jako je zabavno, dogovaramo se u paru i pokušavamo otkriti i komplicirane zadatke. Ima težih i lakših zadataka, ali volimo rješavati jer se natječemo s cijelom Hrvatskom.  Vidjeli smo kako izgledaju druge škole i njihove učionice.“ Na pitanje hoće li sudjelovati i iduće godine, odgovorili su jednoglasno DA.

Čestitamo drugašima  na sudjelovanju i veselimo se novim parovima sljedeće školske godine.

Učiteljica Marina Vidović