Završen 12. dječji festival Primoštenski skosović

Završna svečanost obilježavanja Dana škole, dvanaesti po redu Dječji glazbeni festival „Primoštenski skosović“ održan je 12. svibnja 2017. godine u holu škole s početkom u 18.30 sati. Festival je započeo pozdravnim govorom zamjenice ravnatelja, učiteljice Silvije Jadrijević. Zatim je započeo natjecateljski dio. Nastupali su: Franka Ivić, učenica Katoličke osnovne škole Šibenik s pjesmom Yesterday, Lucija Ivanišević, učenica Osnovne škole Juraj Šižgorić Šibenik s pjesmom Virujen u te, Luka Škarić, učenik Katoličke Osnovne škole Šibenik s pjesmom Žuta ruža s Dunava, Zoa Nikica Čala, učenica Osnovne škole Juraj Šižgorić Šibenik s pjesmom Que sera sera, Ivana Ujević, učenica Osnovne škole Kraljice Jelene iz Solina s pjesmom Rolling in the deep, Tea Smolić Ročak, učenica Osnovne škole Primošten s pjesmom Ima jedan svijet, Lucija Delić, učenica Osnovne škole Kraljice Jelene iz Solina s pjesmom Ain´t nobody i Mirta Gatara, učenica Katoličke osnovne škole iz Šibenika s pjesmom Zemlja dide mog. Program su upotpunile i male plesačice naše škole plešući na pjesmu Sia-Cheap Thrills. Zatim je slijedilo glasovanje.

Prema ocjeni festivalskog suda:

1. mjesto – Lucija Ivanišević, OŠ Juraj Šižgorić, Šibenik
  2. mjesto – Zoa Nikica Čala, OŠ Juraj Šižgorić, Šibenik

Prema ocjeni stručnog suda:

1. mjesto – Ivana Ujević, OŠ Kraljice Jelene, Solin
  2. mjesto – Luka Škarić, Katolika osnovna škola, Šibenik
  3. mjesto – Lucija Delić, OŠ Kraljice Jelene, Solin

Prema glasovima publike:

1. mjesto – Tea Smolić Ročak, OŠ Primošten
  2. mjesto – Mirta Gatara – Katolička osnovna škola, Šibenik
  3. mjesto - Franka Ivić, Katolička osnovna škola, Šibenik

Na kraju festivala zamjenica ravnatelja, učiteljica Silvija Jadrijević uručila je diplome, zahvalnice i poklone svima koji su nastupali.

Čestitamo svim učenicima koji su sudjelovali uz želje da se vidimo i  sljedeće godine na 13. Dječjem festivalu Primoštenski skosović.

U foto-galeriji pogledajte kako nam je veselo bilo :-).

objavio: Iva Bakotić   datum: 13. 5. 2017.