Hrvatski školski muzej

Hrvatski školski muzej, osim školskih predmeta, čuva i školske uspomene. Sačuvat će pozitivna i lijepa sjećanja iz 2020. godine učenika 5. razreda.

Poštovana gospođo Pulić,

zahvaljujemo se Vama i učenicima 5. razreda OŠ Primošten na ovim lijepim i inspirativnim sjećanjima koja ćemo sačuvati u našem muzeju.

Školski muzej želi svim učenicima uspješan nastavak školovanja, a Vam puno dobrog u budućem radu.

Srdačan pozdrav,

mr. Marijana Bračić, prof.

voditeljica marketinga

Pozitivna sjećanja

Dobio sam PS4, naučio sam se bolje penjati i mačevati.

Marin Pašara

Dobio sam psa. Nazvali smo ga Toby.

Alen Baltić

Upoznao sam dvije djevojčice koje su postale moje najbolje prijateljice.

Nedeljko Kljajić

Ove godine sam dobio PS4, novi mobitel. Najsretniji sam bio kad mi se vratio tata iz Engleske.

Adriano Bolanča Kraljev

Ova godina mi je donijela puno lijepoga, preseljenje na selo na svjež zrak uz predivnu prirodu.

Lucija Matić

Dobila sam seku. Ima devet mjeseci.

Loretta Bazina

Volim 2020. godinu jer sam dobio psa, osvojio drugo mjesto na balotama i dobio laptop.

Bruno Jadrijević

U 2020. godini sam upoznala dvije nove prijateljice, nove učitelje. Prvi put sam skijala i provela najzabavnije ljeto s najboljom prijateljicom.

Tonka Nižić

Pozitivno je to što smo naučili da, stvarno, moramo voditi brigu o starijima i bolesnima te paziti na njih puno više nego prije korone. Naučili smo koliko je važno prati ruke, ne kašljati ljudima u lice i ne dodirivati svašta.

Nia Jurić

Moje sunce nije potonulo. U trećem mjesecu rodila se moja mala rodica Helena.

Leona Vrcić

U ovoj godini mi je bilo najbolje kad sam od Jelene dobila čizmicu. Jelena je moja najbolja asistentica.

Larisa Gaćina

objavio: Iva Bakotić   datum: 14. 12. 2020.